?

Log in

Олексій ЯРОСЛАВЦЕВ
«Чужі прийдуть, та підуть, а свої залишаться». Зариси про сучасність
Останні записи 
Рад вам! Всем, кто зашел ко мне в гости.

Справа — навигация по основным темам и другие сервисы, позволяющие ориентироваться.
Слева и в самом низу — реклама. Рекомендую глянуть, может что и заинтересует.
 25.32 КБ

Жалобная книга, обратная связь, возможность добавить в друзья и другая информация

(Принято за основу со укороченным сроком подготовки ко второму чтению)

ПРОЕКТ ЗАКОНА УКРАИНЫ
Об обеспечении прав и свобод граждан на временно оккупированной территории Украины


Украина согласно Конституции Украины является суверенным и независимым государством. Суверенитет Украины распространяется на всю ее территорию, в пределах существующей границы является целостной и неприкосновенной. Пребывание на территории Украины подразделений вооруженных сил других государств вне процедуры, определенной Конституцией и законами Украины, Гаагскими правилам 1907 года, IV Женевской конвенции 1949, а также вопреки Меморандума о гарантиях безопасности в связи с присоединением Украины к Договору о нераспространении ядерного оружия 1994 года, Договора о дружбе, сотрудничестве и партнерстве между Украиной и Российской Федерацией 1997 г. и другим международным договорам, является незаконной оккупацией территории суверенного государства Украина.

Статья 1. цель Закона

Настоящий Закон определяет статус территории, временно оккупированной в результате вооруженной агрессии Российской Федерации, устанавливает особый правовой режим на этой территории, определяет особенности деятельности государственных органов и органов местного самоуправления, предприятий, учреждений и организаций в условиях такого режима, соблюдения и защиты прав и свобод человека и гражданина, а также прав и законных интересов юридических лиц.

Статья 2. Временно оккупированная территорияЧитать дальше >>>Collapse )

http://w1.c1.rada.gov.ua/pls/zweb2/webproc4_2?id=&pf3516=4473-1&skl=8
Нехай новий, 2014 рік надасть Україні мир, спокій і радість від кардинальних змін та перезавантаження нашої держави.

IMGA0466А ми нагадаємо, що справжня українська Новорічна ялинка обов'язково повинна мати зрізану верхівку, над якою майоріє державний прапор України.
Вже є за правилом прикрашати ялинку прапорцями країн ЄС, державними прапорцями, гаслами на кшалт "Слава Україні" та власними побажаннями.

Якщо є діти – тре залишити трошкі місця для творчісті - нехай малюють невеличкіх тризубів та розвішають на ялинці за допомогою дорослих як додаткові прикраси.

По закінченню, ялинку можна прикрасити святковим дощем та гірляндами.

Безумовно, новорічним трендом буде виставлення фото з прикрашеню красунею у соціальні мережі з відповідним тегом #евромайдан.

Щиро!
На півдні,  ні, це не Одеса, люди бояться подій, що відбуваються у Києві, але бояться їх доволі безглуздо – «Скажі, война будєт?»

Граємося у всі ці військові нагадування – паради перемоги, салюти, військові реконструкції  зразку середини двадцятого століття і не розуміємо, що на вулиці вік двадцять перший, вік інших технологій і інших, насправді інших, військових дій.

Знайома, яка боїться війни має на увазі лише одну – громадянську війну, яка, на її думку, може запалитися в будь яку мить.

Я її заспокоюю, але й сам починаю нервуватися. Знаєте з чого? Коли довго думаєш про різні привіди, вони приходять у свідомість. Зерна громадянської війни справно сіють розпалювачі типу Колєснікова, активні учасники Сєверодонецького шабашу зразку 2004 року. З тих пір воно й колоситься на східній Україні, витісняючи з розуму «шахтарів» халепи і негаразди діючої влади.

Це є технологія маніпулювання, яка вдало взята на озброєння у 50-тих роках минулого століття і яка виправдовувала бідність людей. Зараз ця технологія вдало працює на східній половині України відчасті з того, що люди досі не знають, навіть через 20 років, що це таке – Незалежність.

Тому треба боятися не «війни», а технологій впливу. Брутальних, залучених для утримання людей у ярмі.

І друга розмова – це трактування подій у Києві через призму зйому інформації з «різних ЗМІ». Різними у даному випадку вважаються Російські та Донецькі джерела інформації. Ну може ще газета «2000» з Бузіною. Інші джерела майже не використовуються.

Цитата: «А, Тягнисрака в Европу не поехал, потому что его там евреи не любят»

Сумною нормою спілкування у даному випадку є образливе перекручування прізвища лідера однієї з парламентських фракцій та підміна новин власними бажаннями або чутками.

Повертаємося до тези з технологією маніпулювання. Двадцять років голови обласних адміністрацій сходу та півдня замість того, щоб прискіпливо виконувати вимоги Конституції України щодо прав та свобод громадян, будують у «власних вотчинах» загони з  обмеженою інформацією зразку… нацистського зразку знов такі середини XX століття.

Війна не закінчилася у 45 році. Вона не закінчилася у Нюрнбергу. Вона продовжила пектися у таємних розкладах КДБ та Вищої партійної школи, ганебні вихідці з лав яких досі опрацьовують громадян східної України. І будуть це робити до тих пір, поки громадяни самі не відмовляться від солодкого, але тупікового шефства.

Ні, війни не буде. Часи не ті. Але розуміти звідкіля у мізкі йде інформація про «можливу громадянську війну» треба. Принаймні для того, щоб наступним питанням повстало «навіщо нам нав’язують такі теми?»  Як раз між станціями львівського метро відповідь і знайдеться.
24-е-вересень-2013 11:00 am - Київ
Коли нас запросили відвідати майже найвіддаленіший, південний український острів, що розташований на кордоні з Румунією, сумніву, що треба їхати не було. Разом з розумінням того, що йдемо в гості до дикої природи, було спрага до відкриття нових, досі небагато ким бачених місць, невідомої широкому колу людей України.
Читати більшеCollapse )

Олекса Ярославцев,
спеціально для ІА "Поряд з вами"
26-е-серпень-2013 02:09 pm - Історичний трилер
Народилася дівчина у родині східнослов'янських племен наприкінці 9 століття. Батьки дали їй чарівну красу, карі очі, лагідні руки, міцне довге волосся, яке вона постійно заплітала у товсту косу. Любила дівчина соняхи, калину, гралася з вербою та полюбляла вишивати.
kampot.org.ua

Дівчина росла доброю, але й в руках силу мала - могла задати такого прочухана кривдникам, що довго потім в них боки боліли.Читати більшеCollapse )
26-е-липень-2013 09:14 pm - «Прємія»
- Альо, Сашко, вітаю! Завтра тре, щоб ти був з гітарою в Українському домі.
- А що сталося?
- Тебе номінують на якусь премію.
- А, да? А за що?
- Та, кажуть, добре співаєш!
- Та я ж один раз співав на сцені, на 9 травня, коли нікого не знайшли. Тоді мене й витягли…
- Ну ось бачиш, почули!
- А що там за премія?
- Не знаю, але там щось дуже урочисте готується.Читати більшеCollapse )
Ночью и утром 27-го июля по Одессе, местами по Одесской области ожидается при грозах шквал 15-20 м/с. Синоптики с спасатели объявили шторомовое предупреждение. Вместе с тем, преимущественно ожидается переменная облачность.

Ночью и утром кратковременный дождь, гроза. Ветер северо-западный 9-14 м/с, при грозах шквал 15-20 м/с.

Температура воздуха ночью + 17-19º, днем - + 26-28º.  Температура морской воды - не выше 14-15º.

http://www.reporter.com.ua
14-е-липень-2013 03:42 pm - А мені подобається ))
Паркан. Ліхтар. Метелик. Небо і зірки.
Їжак. Дерева. Вишня. І трава.
Десь там лиман. Тече вода...
-І крик з трави раптово: "Відпустиииииии!"

Це до юльчиного "Печальное о поэзии и художественном крючкотворстве"
28-е-червень-2013 11:30 am - В Україні – День Конституції

Радянська Конституція, при якої ми жили до 96 року, декларативно була також дуже демократичною. Але саме через те, що вона була декларативною, 7 листопада - День радянської Конституції - був взагалі вихідним без всіляких додаткових урочистостей.

Українська Конституція, що запанувала в 1996 році замість радянської, принципово передбачила підвищення свідомості маленького українця, примудрилася підняти його авторитет у державі. Але щоб зрозуміти, прокинутися, прочитати строки власної Конституції, громадянам знадобилося ще довгих 8 років.

Та й навіть і досі "маленькі" та "недосвідчені" (а поруч з ними і цілком "великі" та "досвідчені"), нажаль, живуть, не розуміючи що є Конституція України.

Основний закон - це право на власну долю. Це право на майбутнє кожного з нас та наших дітей. Це право на свободу самовираження та гідність.

Нехтування Основним законом, це те ж саме, що нехтування власністю. Власною автівкою, холодильником, комп’ютером, власними справами, оселею, навіть дітьми.

Як кажуть, все, що відбувається - все до кращого. Роки "Януковича" вчать громадян України цінити та берегти Конституцію. Дуже добре показують як халепа може побратися до кожного "маленького", на якому краю хутора б він не сховався.

Отже, зі святом, друзі. Найкращі часи - попереду. Слава Україні!

8-е-травень-2013 01:07 pm - Філософське
Якщо тобі не вистачає човника - озирнись, він десь поруч. Чекає, коли знадобиться.
Бачиш, тобі це знадобилося лише зараз, а він готувався до твого порятунку заздалегіть.

Що, правда човника поруч немає?!! Прикро, тоді шукай на це відповідь у собі.
5-е-травень-2013 06:53 pm - Бежал птиц


Може кто знает, кто это? )
29-е-квітень-2013 11:11 am - ...З невиданного
- От блін, князя Ігора вбили. Сумно!... Так, що зробила Ольга - вона спалила місто!

- Чекай, а що Ольга досі жива?!!

- Ні, ти що!

- Так нащо переймаєшся-то?..

-----------------------------------------------

таке :)
Димку p_i_f знаю лично.

Ведет прикольный журнал.

Как он сам пишет про свое детище: 
 "Неиссякаемый источник полезной информации, анекдотов, картинок, забавных историй и т.п. Читается легко. Затягивает. Обновляется часто. Можно смело рекомендовать во френдленту."

Отдушина, да. Тот случай, когда с умом.

Димка, виват!
25-е-квітень-2013 08:42 am - Игры престолов?
Как вам 4 серия? Кажеться, в Книге захват города был намного более батально изображен.
У режисера бюджет нулевой?
Да и дракон был поболе - его не могли сдвинуть с места. А тут он типа не хотел слушаться :)

Не фильм класный.
Кстати, скоро Джофри убьют уже? По идее-то да. А снято будет снова левой ногой?:)

...и да-а, когда арестовали Серсею Ланнистер, пожалуй, впервые порадовался за дооолгое время :)  Только, боюсь, до этого знакового события еще жить и жить


Код вставки трансляції:


Або тут
This page was loaded квітень 29-е 2017, 7:18 am GMT.